Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /usr/home/noodly/domains/mcactive.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111 O nas -
+48 664457931
martyna@mcactive.pl

O nas

MC Active. Po aktywnej stronie życia.

Założycielka

Martyna

Absolwentka Wychowania Fizycznego poznańskiego AWF o specjalizacji Zarządzanie i Organizacja Sportem. Dlatego organizuje i zarządza. Posiadam liczne uprawnienia instruktorskie, dzięki którym stale doskonalę swój warsztat i umiejętności pracy z dziećmi. Żeglarka, snowboardzistka, narciarka i pasjonatka odkrywania świata. Dzięki głowie pełnej niezwykłych pomysłów każdy wyjazd jest bogaty w atrakcje.

 

Dzięki połączeniu pasji, umiejętności i doświadczenia tworzymy młody, ambitny i gotowy na wyzwania zespół MC Active. Bogate doświadczenie zdobyte w wielu firmach turystycznych pomogło określić własne standardy. Indywidualne podejście pozwala nam poznać potrzeby nauczycieli, rodziców i dzieci oraz indywidualnych klientów. Chcemy organizować takie wyjazdy turystyczne, w jakich sami chcieliśmy brać udział. Zawsze aktywnie, zawsze pełne atrakcji

            Dlaczego my?

 

 

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i umiejętności zdobyte podczas studiów na Akademii Wychowania Fizycznego to podstawa naszej wizji organizacji wyjazdów turystycznych – jako absolwenci uczelni sportowych jesteśmy przygotowani do pracy dydaktyczno-wychowawczej z dziećmi i młodzieżą. Ukończone przez nas kierunki: Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja są względem siebie komplementarne i uzupełniają się w sferze prowadzonej działalności – profesjonalnie przygotowujemy ofertę turystyczną i rekreacyjną dla różnych grup odbiorców, ale także osobiście prowadzimy zajęcia w sposób metodyczny. Wszystko wzmocnione jest ponad 10-letnim doświadczeniem zdobytym w wiodących firmach zajmujących się turystyką i sportem.

Uprawnienia i licencje

Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami – posiadamy stosowne licencje i certyfikaty, wymagane do prowadzenia działalności organizatora i pośrednika turystycznego. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług turystycznych i instruktorskich, współpracując ze specjalistami w swoich dziedzinach. Jesteśmy instruktorami posiadającymi uprawnienia – dostrzegamy różnicę między licencjonowanym instruktorem, a osobą szkolącą bez ukończonych kursów. Niezależnie od wybranej formy wyjazdu mają Państwo pewność, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor z odpowiednimi uprawnieniami i z właściwym podejściem do dzieci.

 

Bezpieczeństwo

Powierzając nam swoje dzieci mają Państwo gwarancję opieki przez wykwalifikowaną kadrę wychowawców i instruktorów, których osobiście rekrutujemy – współpracujemy ze specjalistami, których darzymy zaufaniem. Zajęcia prowadzimy w małych grupach szkoleniowych i wychowawczych, zapewniając bezpieczne warunki i sprawdzony sprzęt sportowo-rekreacyjny. Bezpieczeństwo podróży zapewnia współpraca ze sprawdzonymi przewoźnikami, świadczącymi usługi najwyższej jakości. Obozy letnie i zimowe MC Active są zgłaszane, zatwierdzane i nadzorowane przez Kuratorium Oświaty i SANEPID, a kadra wychowawcza posiada zaświadczenia o niekaralności.

Własne standardy

Na podstawie doświadczenia instruktorskiego i wychowawczego określiliśmy własne standardy. Chcemy, aby nasza wizja MC Active była zgodna z Państwa oczekiwaniami, dlatego stale poszukujemy rozwiązań zapewniających najwyższą jakość obsługi i realizacji. Kadrę instruktorów szkolimy według opracowanych przez nas wytycznych, aby nasze usługi były świadczone na wysokim poziomie. Wybierając naszą firmę macie Państwo pewność, że oferta jest realizowana zgodnie z założeniami zawartymi w standardach MC Active. 

Indywidualne podejście

Zapewniamy organizację zajęć w niewielkich grupach wychowawczych i instruktorskich, co pozwala na indywidualne podejście do potrzeb każdego uczestnika naszych wyjazdów. Stawiamy na wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorów z odpowiednim podejściem do dzieci i młodzieży. Instruktorzy MC Active są wizytówką firmy – tworzą fantastyczną atmosferę, która zostanie na długo zapamiętana przez uczestników. Nie siedzimy tylko za biurkiem – bezpośrednio angażujemy się w realizację obozów i wyjazdów turystycznych.

Rozwój poprzez stawianie wyzwań

Nieustannie doskonalimy nasz warsztat umiejętności, zdobywając kolejne uprawnienia i wiedzę. To dlatego tak bardzo podkreślamy zdobyte doświadczenie i z przyjemnością informujemy o kolejnych ukończonych kursach. Chcemy iść do przodu, zgodnie z trendami. Rozwijamy siebie i innych poprzez stawianie wyzwań zarówno sobie, jak i naszym uczestnikom.

 

Ciekawość świata i pasja podróżowania

Moją pasją są podróże, dlatego chcę dzielić się nią z innymi. Na naszych wyjazdach staramy się zaszczepić potrzebę aktywności zarówno w dzieciach jak i w dorosłych, ponieważ jesteśmy autentyczni. Ciekawość zaprowadziła mnie w odległe zakątki Europy i innych dalekich kontynentów. Nie jestem tylko marzycielkąi i czytelnikiem książek podróżniczych, chociaż może kiedyś napiszę własną historię przygód.