Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /usr/home/noodly/domains/mcactive.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111 Zielone Szkoły -
+48 664457931
martyna@mcactive.pl

Zielone Szkoły

Bieszczady

Poznaj z nami smak przygody w otoczeniu pięknej przyrody!
Zobacz więcej…

Góry Świętokrzyskie 

Poznaj zwyczaje czarownic na Łysej Górze, odkryj ślady prehistorycznych gadów w Bałtowie i spędź wyjątkowe chwile w Świętokrzyskiem z MC Active!
Zobacz więcej…

Jura – Hurrra!!!

Korzystając z otoczenia nie zabraknie gier terenowych, zabaw sportowo-integracyjnych i wielu innych wystrzałowych atrakcji z MC Active!
Zobacz więcej…

Mazury „Cud Natury”

Spływ kajakowy, żeglowanie pod pełnymi żaglami po Niegocinie to tylko część atrakcji, które czekają na Was podczas Zielonej Szkoły z MC Active!
Zobacz więcej…

Górska Przygoda – Pieniny i Tatry

Góry, doskonała destynacja na wyjazd ze swoją klasą! MC Active zapewni Wam moc atrakcji podczas tej wycieczki!
Zobacz więcej…

Trójmiasto

Morza szum, ptaków śpiew…czyli doskonała destynacja na Zieloną Szkołę. Podczas zabaw nad brzegiem morza przygotowanych przez MC Active spędzicie niezapomniane chwile.
Zobacz więcej…

Ziemia Kłodzka 

Wyrusz z nami do Ziemi Kłodzkiej, gdzie czeka na Ciebie największy park linowy w Polsce, wydobądź spod ziemi trochę Uranu i przejdź się po kopalni złota! To wszystko i jeszcze więcej z na Zielonej Szkole z MC Active!
Zobacz więcej…